Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
Ezt is meg lehet oldani PHP-vel, akár az oldal tartalmának időnkénti feldolgozásával, bizonyos elemek megvizsgálásával, pl. DOMDocument vagy ilyesmi, ízlés kérdése, mivel csinálod, ez csak egy példa.
-
cidalain
veterán
Muszáj HTML fájlnak lenni? lehet e mondjuk PHP fájl?
Mert ha lehet, akkor a linket én egy külön txt-be menteném, ahol semmi más nincs csak ez.
A PHP meg a szükséges helyen behívná a txt-t a linknél.
Az egész maradhatna úgy mint a HTML, csak ennél a behívásnál lenne benne egy sornyi PHP.Sima HTML-JS kombóval kizártnak tartom hogy meg lehetne oldani, vagy ha meg is lehet 500-szor bonyolultabb, mint a PHP-s verzió.
-
Sk8erPeter
nagyúr
Láttam az oldalt, de továbbra sem világos, miért nem oldod meg egyszerűen úgy, hogy az inaktív alkalmazások ikonjait képszerkesztővel áthúzod, elmented úgy, és ha inaktív, azt a képet mutatod a honlapon, ahol át van húzva, ha aktív, akkor pedig az eredetit. (pl. ezt a képet képszerkesztővel áthúzhatnád, és valahogy így nézne ki [most csak példa, ezt kb. 5 másodperc alatt csináltam Snagit Editorral]).
Vagy ha ez valamiért nem tetszik, készíthetsz egy áthúzott transzparens dobozt, és abba rakod bele az ikonjaidat, és akkor csak a dobozt kell elkészíteni...(#4037) Peethy : szívesen!
[ Szerkesztve ]
-
Sk8erPeter
nagyúr
Soak kérdése jogos, nem igazán érthető, hogy most arra a kódra vagy kíváncsi, ami megnézi az API segítségével, hogy a program elérhető-e az AppStore-ban (gondolom ez kellene neked), vagy arra, hogy egy képre hogyan tudsz áthúzást rakni.
Új hozzászólás Aktív témák
- BestBuy topik
- Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Opel topik
- The First Descendant (PC, PS4, PS5, XO, XSX)
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- EAFC 25
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Torrent meghívó kunyeráló
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- További aktív témák...
- ASUS TUF 17 QHD 240hz RTX4070
- BESZÁMÍTÁS! ASUS VP278H 27 FHD 60Hz 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! AOC 24G2SPAE 24 FHD 165Hz 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung S7 S27A700NWP 27 UHD 60Hz 5ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS VP28UQG 27 UHD 60Hz 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel