Új hozzászólás Aktív témák

  • paljoc

    tag

    Gigászi küzdelemben újabb győzelmet arattam a Catleren, harmadik nekifutásra sikerült végigkergetnem rajta a vízkőtelenítő programot, elaludt végre a jelzés. ;] Amúgy tuti nem vízköves mert Oscar zsákkal megy, de bosszantott a felirat, meg egy rendezvényen pont ment két napot meghajtva, így nekiálltam.
    Végső elkeseredésben, mikor felszívta a citromsavas vizet, az oldalára fordítottam, majd a másik oldalára is fél-fél órára, hogy az oldat ott is jelen legyen a bojlerben, ahol amúgy nincs ha áll a gép. Fogalmam sincs miért érzékeli úgy a bojlerek leeresztése után h még van víz bennük, de hektikusan ezt teszi, így nem tudok végigmenni a cikluson, mert ha kikapcsolom ilyenkor, hiába történt már meg a vízkőtelenítés, azt ő majd felülbírálja és világít tovább a descale felirat. Na de most végre megadta magát. Kíváncsi vagyok mikor érünk el a 6000. kávéhoz, akkor majd "service" felirat lesz és akkor be kell vinni a Catlerhez hogy megcsinálják rajta a nem tudom mit, legalábbis a kezelési ezt írja. :Y

Új hozzászólás Aktív témák