Új hozzászólás Aktív témák

  • pacuha69

    csendes tag

    válasz Parci #42640 üzenetére

    Köszi! Nagy szerepe volt a választásomban a Hifis jóvoltából nálam jó ideig vendégeskedő Combat. Iszonyú jó lesz szerintem az a daráló. A másik meg gyakorlatilag bárhol ittam Roburral készült kávét az nagyon bejött. Tudom, persze ott a gépek is bejátszottak, de mégis... Régen a Várady Tibi Printás időszakában is sokat vendégeskedtem nála. Istenieket ittam ott. Azért volt bennem némi kétség a beszerzését illetően, mert magyar házi tapasztalat gyakorlatilag nulla, külföldiek meg elég vegyesek voltak. De aztán persze voltak pozitív hozzászólások is és akkor a végén belevágtam. Tartottam a bennmaradó őrleménytől, de a vízpermetes technikával nem egyszer sikerült tizedre ugyan azt kiszedni mint amit betettem. Permet nélkül is max 8 tized marad benne, de még biztos ezen is lehet faragni. Használhatóság szempontjából tökéletes, és baromi csendes. Az előző tulaj ügyesen kioperálta a fekete garat idomból a babtartályt, így van egy kis egyadagos beöntő nyílásom, amin elfér a tamper, és nem kell kiberhelni a biztonsági kapcsolót. Szóval elégedett vagyok vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák