Új hozzászólás Aktív témák

  • gyépés

    aktív tag

    válasz -Skylake- #32304 üzenetére

    Értem már hol ment félre, de még visszaolvasáskor sem tűnt fel, mert máshogy gondolkodunk. :) A 3 hét nem mind net meg semmitteves volt, csak volt benne olyan is és túl sok. Így értettem.
    Akkor pedig még jobban is toleráltam Ma már tényleg a 8-9 óra tényleges munka az ideális. Az az elvem, hogy ahol naponta folyamatosan ennyit tudok dolgozni, - jó wc, ebed ilyek, belefér persze-, ott élvezem annyira a feladataimat, hogy a 8 óra tényleges munka után is kellemesen fáradt vagyok, jókedvű, elégedett. Nem is munkának érzi az ember. Szerencsére sokszor volt ilyenre lehetőségem. Fiatalon meg még kevésbé ismertem a mértéket kétszer is voltam a kiégés határán. És ezért is mondtam, hogy nekem a tanulás sem az igazi, valahogy nem érzem elég hatékonynak ahelyett, mintha valami tényleges feladatom lenne. Nehéz ezt megfogalmazni, de talán érthető. Ezért is tűnök jobhoppernek, mert magasan van a léc a munka szempontjából. Viszont emiatt is hívnak vissza, mert a munkámban elég elhivatott vagyok.
    Bocs, hogy kicsit hosszú voltam, csak így talán jobban érthető, amiket eddig írtam.

    "Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

Új hozzászólás Aktív témák