Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz DanielK #49959 üzenetére

    Na olyan Isten nincs, hogy én hotmailt használjak. Akkor már inkább beállítanék a magán levelezésre is egy domaint. ;]

    Én párhuzamosan használom szinte a .mac-es korszaktól kezdve az Apple megoldásait és a Gmailt is megjelenése óta. Utóbbi sokkal gyorsabban és nagyobbra nőtt, de előbbi az utóbbi 1-2 évben egészen megbízható lett.

    Ettől függetlenül ezért is hagyom még békén a fontosabb szolgáltatásokat, vagy ha át is variálom, akkor backup címnek meghagyok egy gmail accountot is bennük.

    Nálam jelenleg úgy néz ki a dolog, hogy minden iCloud kivéve a backup és a levelezések. Backup megy MBP-ra a kezdetek óta és ezen nem is kívánok változtatni (sosem lehet tudni mikor kell az a file), a céges levelezés saját server és domain, míg a magán iCloud és Gmail vegyesen. Ez utóbbi van a legtöbb helyen regisztrálva, és a baráti köröm is inkább ezeket a címeket ismeri. Na ezen változtatok csak.
    Az 5GB-ba bőven beleférek, úgyis fél évente archiválok.

    (#49958) Totheground: Én ezt a mark as read opcióval oldom meg Apple Mail-ben.

    (#49961) DanielK: Online felületet nem használok, szóval az nekem édes mindegy. :P
    Úgy vagyok vele, ha működik az ökoszisztémán belüli megoldás, akkor miért ne azt használjam?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák