Új hozzászólás Aktív témák

  • gxr

    csendes tag

    válasz Male #462 üzenetére

    A windows-t sem telepítik fel az új gépére. Majd megtanulja.. HA AKARJA. Legyen opcionális. Ha nem kell a szerelőnek fizetni akkor olcsóbb a net mivel az Ő kiszálási díját sem kell megfizetni. Mindenre rá van írva, hogyan kell használni. Még a splitterre is mit hova dugj. Elromlik ? Nekem 5 éve van dsl és nem romlott el soha sem semmi. Főleg splitter. Aki nem ért hozzá hívjon szerelőt. Vagy ne ezt a csomagot válassza.
    Akkor a szerelőkről :
    ******************************************************************.
    Hetente szar a netem. Forgalom nélkül a pingem a bixre felkúszik 100-150ms ra. Modem ? Nem. cserélve vagy 3db. Splitter ? Cserélve. Kábel ? Cserélve. Sebesség a fele. Minden héten bejelentem. Minden héten kijön egy alkolista ember , hogy a link megy tehát a vonal jó. Ennyi !! Nem tudja mi az az SNR . Nem tudja mi az a ping. Nem is hallott róla. A szolgáltatóm az Enternet az Invitelre keni. Az Invitel meg mossa kezeit, mert a led ég. Most akkor mi a szar van ? Én meg szívok folyamatosan. Az alattam lakó Invitel DSL-es embernek 13ms a pingje a bix re nekem meg most is ugrál 20-100 ig. 3-4 napig jó majd kezdődik előről. Nincs itt szakember, nincs itt lófasz segítség sem. A szerelőnek azt mondta a technika nagyfőnök, hogy a minimumot elérem.. Ami 256kbit. Innentől fogjam be a pofám ! Már gondolkodtam a dslam felrobbantásán. Akkor kijönnek biztos. De ezt még ki kell viteleznem. Egy trágya az egész Invitel ahogy van a lószar szakembernek nevezett csókos, végzettségét tekintve PÉK embereikkel. Ennyi. Válasszak mást ? Mégis mit ? Az itteni kábeles szolgáltatót akinek a proxy serverig 1500ms a pingje ? Ha esik az eső meg nincs net ? Remek. Ennyit az egész hóbelebancról.

    GB p965-DS4; E6400@3.2, 2*1GB Kingmax; Gecube Radeon 3850 OC / 512MB

Új hozzászólás Aktív témák