Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz S_x96x_S #108321 üzenetére

    Szerintem AMD semmiből nem tud eleget gyártani. Gondolom elsősorban a Epycre koncentrálnak amin messze a legnagyobb a profit, viszont gigantikus méretű és rengeteget megesz a wafferből. Nincs a TSMC-nek elég gyártókapacitása, hogy kiszolgálja, simán lehet Intel csak azért akar TSMC-nél gyártani, hogy elvegye AMD elöl a kapacitást.

    Thinkpad-ba legalábbis T-be csak PRO-s AMD kerülhet abból meg csak 3 darab van, de a Ryzen 3 Pro-t még csak nem is láttam sehol, eléggé papír termék.

    (#108322) Chaser: Ahogy a többek helyesbítetek rosszul írtam NTSC-t ad meg Lenovo, a mért dolgok már sok minden lehet, és borzasztó panel OEM függő. A PWM elsősorban fényerő függő, magason engem egyik se zavart. NBC-n is csak alacsonyon szokták kihozni.
    Azt vedd figyelembe, hogy NBC-n egyrészt 1db panelt vizsgálnak egy modellhez (sokszor előfordul, hogy többet sikerül beszerezni), így ne vonj le messzemenő következtetést, mert amit te kapsz az bármi lehet elég széles skálán.
    Itt van előttem a panel amire NBC azt írta, hogy nincs ghostingja, és olyan a ghostingja, hogy néha sírok. Ha nem akarsz lottózni vedd a WQHD-t az mindig a legjobb, nincs semmi kérdés.

    "egyelőre inkább megvárom a zen 4xxx gépeket míg lesz választék"
    Hát ööö, ezt tárgyaljuk épp. :) Használtan ezeknek olyan ára lesz hogy csak na.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák