Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    Ekkorát már rég szoptam mint ma. Megjött a tükörlap a hondához. Alap hogy MANUÁLIS-t küldött Laci az elektromos helyett, full más a hátlapja, esélytelen berakni. No, sebaj gondoltam meghekkelem. A manuális lap 2db kétoldalú ragasztó csíkkal volt rögzítve a műanyag hátlaphoz, ezt szikével 10 perc alatt leszedtem. Következő cumi, hogy a manuális műanyag lapnak nincs kerete, ezért a tükör nagyobb mint ami belefér az elektromos műanyag hátlapba :W Sebaj, az elektromos hátlap keretét szépen levágtam, aztán kapott tetemes mennyiségű ragasztót és cupp rá a tükör. Na a visszarakás volt a legrosszabb :((( Egy nagy pöcök középen, az fix. 2 másik gömb pöcök ami a tükör forgatásáért felelős. Olyan a mechanika, hogy ha nyomod az autóban a gombot, akkor azokat a kis pöcköket kitolja, ezzel állítva a tükröt. Ez szép és jó, de minden egyes alkalommal amikor megpróbáltam a kis pöckökre rányomni a tükörlapot szépen beugrottak ahelyett, hogy a tükör műanyag hátlapjába pattantak volna. Végül egy csavarhúzóból köszörültünk célszerszámot, hogy meg lehessen fogni azt a fos pöcköt alulról benyúlva és úgy már nem ugrott vissza amikor rányomtam a lapot, szépen összepattantak :C Az egésszel elb@sztam vagy 1.5-2 órát, de 1.000Ft-ból helyre lett állítva a törött tükröm, ránézésre nem lehet megmondani hogy nem gyári.

Új hozzászólás Aktív témák