Új hozzászólás Aktív témák

  • demars

    addikt

    válasz Snoop-y #33669 üzenetére

    Nálatok azért jóval nagyobb a ménes, de ezekhez a "kirohanásokhoz" kell egy megfelelő sofőr is... Soha sem voltam egy nagy hazardőr... bennem van a félsz... :K
    Ilyen spontán gyorsulásba nem mennék bele, féltem a kis motyóm no meg a sz@ros életemet, meg persze mások értékeit, életét... Ennek ellenére irigykedek az olyan rutinos sofőrök tudására akik "mernek" közlekedni és nem a szerencsére utaznak... Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy rengetek mókus elkeni a vasat, mert úgy érzi, hogy befér, erős gépe van, olyan kedve van... közben azt nem látja, hogy én meg intenzíven taposom a féket, hogy beférjen.... Erre mondta egy nagyon kedves és bölcs ismerősöm ( szegény már nincs köztünk... :(( ) : "ezért kellene egy féklámpa előre is... így tudná a sok paraszt, hogy nem ügyes vagy jó sofőr, hanem egy barom... "
    A vagány cikázás sok "rutintalan" autóst megrémiszt, hirtelen fékeznek, stb. Én ennek nem vagyok híve! De elismerem, néha nagyon jó érzés elkenni a gép száját... :DD

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák