- Sweet.tv - internetes TV
- Synology NAS
- Tarr Kft. kábeltv, internet, telefon
- Háborog az Apple az iPhone-ra írt első pornóapp miatt
- Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router
- Az OpenAI szerint az USA-nak sürgősen újabb adatközpontokra van szüksége
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Elon Musk nem kér a TikTokból
- Corel Draw topic
- Otthoni hálózat és internet megosztás
-
IT café
A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):
Új hozzászólás Aktív témák
-
RR-13
őstag
válasz Oliverda #16709 üzenetére
Nem tudod, hogy miért írtam azt amit, de alaptalan volt "elfogultsággal vádolnod" engem, mert a hibákat is leírtam a CIB-ről, meg azokat is, hogy miket kellene már megcsinálniuk hónapok óta stb.
Azt is leírtam "Minél több idő telik el, annál jobban leszek én is ideges."Itt leírtam azt is: "Jó lenne, ha utol érnék már magukat, mert ez bosszantó."
Ráadásul nem csak az én véleményem az, hogy ők a "legkorrektebb bank" jelenleg, legalábbis párunknak biztos.
Attól még, hogy korrektek az ügyfelekkel (pár ügyintéző szakmai hiányosságát kivéve), sajnos "bénáznak", az appal, meg a banki felületekkel, és korábban írtam erről is hogy pl. nincs szinkronban
A te mostani hsz-ed egyértelműen elfogult velem szemben, ahogy korábban is az volt.[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
Először olvasd el az összefoglalót, ha 0 Ft -os, vagy kedvezményes díjú bankszámlát keresel!
A Topikban a Revolut, (Transfer)Wise, a Megtakarításokkal, és az OTP Bankkal kapcsolatos témákat ne beszéljük meg, mert ezeknek van külön Topikja!
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest