Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Donki Hóte #59490 üzenetére

    Akkor óvatosan nagy fékezéseket kerülve nem az üvegén szállíthatom ha úgy alakul

    Megéri több szempontból is
    Ha a posta futárral küldik akkor azt nálunk nem hozzák házhoz, élvezett volt postára menni az emagos gáztűzhelyért, és ez alap ebben a faluban

    Sérülés
    Utóbbi években több sérülés is volt, bojler oldalán horpadás dobozon nem látszódott semmi, gáztűzhely zománc sérülés
    Na most ha üzletbe veszem át ellenőrzöm hogy sérülés mentes legyen, és én szállítom akkor a szállítási sérülés az én hibám

    Azért innen a világ végéről csak úgy ráérősen nem célzottan munka miatt ritkán megyünk Debrecenbe, így ilyenkor ráérősen bevásárlás, szétnézés, járkálás, kirándulás.

    Tehát sok sok szempont van a mellet hogy inkább üzemanyagra költsem azt a 5e Ft mint hogy futára

    (#59491) BBéci

    és beállítják a helyére.

    Jó ha házhoz hozzák, és ha benne van akkor jó ha megvárják hogy kibontsa az ember nemhogy beállítsák

    Évek óta a legg lelkiismeretesebb kiszállító a Telekomos Samsung rendelésnél volt, Debreceni Samsungos ember hozta ki a tv-t és alig akarta ide adni mert ép dolgoztam és mondtam neki hogy ne bontsuk ki mert ha baj van úgyis ő jön szervizelni, de ez rég volt 5éve azóta ez is változott már

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák