Új hozzászólás Aktív témák

  • gab1ka

    aktív tag

    válasz Quetz #162085 üzenetére

    Szerintem igen akkor is igaz lehet, a különböző filterekkel nagyon sokat lehet babrálni meg dekódoltatni is a hangot pcm-be és úgy továbbküldeni stb, de ennyire soha nem ástam bele magam, nem is szeretném nagyon piszkálni. Szerintem a médialejátszó ilyen esetben független is a windowstól illetve a windows által használt hangkártyától, hiszen a vga HDMI kimenetét használja a hang továbbítására is, ami egy független eszköz, azaz nem veszi figyelembe hogy a többi hogyan van konfigurálva, de ez már csak amolyan következetes találgatás a részemről.

    A REW-el én is nagyon szeretnék már játszani, de sajnos csak az Audessey mikrofonja elérhető most nekem, és ha jól értelmezem egy így önmagában még nem elég, kellene egy preamp is elé, bele is futottam abba hogy a jelszinteket túl alacsonynak érzékeli a program.Még megpróbálom ezt egy külön hangkártyával is mert van éppen egy valahol, de ennél jobban nem akarok belemerülni meg még 100$-ért plusz eszközt venni, nem kellene nekem szuper pontos műszer, csak a sub helyét szeretném a legtökéletesebben megtalálni, a denon appja elég fapados és egyszerű és a telefon kijelzőjén nem veszek ki túl sok infót a görbékből, meg rém unalmas is a sok méregetés vele, vagy legalábbis én nem találtam meg hogy lehetne csak a subot csak egyszer lemérni.

Új hozzászólás Aktív témák