Új hozzászólás Aktív témák

  • nebulo5

    senior tag

    válasz Ed Parker #12784 üzenetére

    Korábbi munkahelyemen éves gyakorisággal jártunk hallás vizsgálatra. Sosem értettem, miért kellett menni, mert egy irodai melónál, semmi szerepe nincs a jó vs. rossz hallásnak.
    A süket kamrába beülve, azt mondta a vizsgálatot végző "akárki", hogy ha hallok valamilyen hangot, akkor nyomjam meg az előttem lévő gombot. Kb mell magasságban volt az ablak, ami előtt közvetlen a tongenerátor+ egyéb ketyerék voltak, tehát csak a csajszinak a fejét és a szép kerek dudáit láthattam. Viszont, a másik asztalra odatettek egy krómozott tartály féleséget, amin remekül lehetett látni, ahogyan a csajszi megnyomja az ő (hangot adó) gombját. Az első néhány gombnyomása a szokot, rutinból eredő unalommal történt, majd elkezdett figyelni.....
    Mikor kijutottam a kamrából, megmutatta a tongenerátor által rajzolt görbét, és a jelzéseim által adott pontokat rajta. Tökéletesen egyeztek az ő általa bejelzett pontokkal (mikor lenyomta a gombot).
    Mondta, hogy nagyon ritka az ennyire éles/jó hallással rendelkező ember.
    Mondtam is neki, hogy akár meg is ismételhetjük, bármilyen hang frekvenciával, biztosan hallani fogom! :DDD

    Üdv: nebulo

Új hozzászólás Aktív témák