Aktív témák

  • L4R$()n

    tag

    Sziasztok!
    Elsőnek is leírnám, hogy most fejeztem be egy kisebb kreatin kúrát, Crea-Bomb-ot szedtem, csak magában. Viszont nagyon elbaltáztam ezt a kúrát, több okból is, elkezdtem a kúrát, utána pont úgy jött össze, hogy minden hétvégén mentem bulizni (pedig nagyon ritkán járok, de most nagyon bepörögtem), ott ugye lecsúszott a torkomon egy pár adag tengerész ízű szeszesital stb ... ami ugye nem tesz jót kreatin kúra alatt, meg sosem --> ezt a testemen is éreztem, mert az egyik buli alkalmával lesérült a jobb kezem és 1 hetet ki kellett hagynom. Utána jött egy rövid ideig tartó, de annál intenzívebb hányás és hasmenéses vírus (2 napig a WC-n laktam :DDD ) és most itt állok a kúra végén, de azért egy kis eredményt így is sikerült elérnem, 2,5kg így is feljött :DDD
    Most azt tervezem, hogy veszek egy 4,4 kg Jumbot, meg egy 3kg Whey Gainert (Cyto) és reggel Whey gainert tolnék, edzés után meg Jumbot. Tudom, hogy kreatintartalmú tömegnövelők és krea kúra után szüneteltetni kéne, de ez a kúra rövid volt, kb 1 hónap és még ezekkel a tömegnövelőkkel folytathatnám a kúrát.
    Igazából kérdésem nincs :DDD csak leírtam, hogy hogy jártam :U tudom, komolytalanul álltam hozzá, de azért nem mindig csinálom így, például a nyár elején volt egy tömegelős kúrám, akkor Oro-Strongot nyomattam, meg Creatimot + WheyPro-t és akkor kb 2 hónap alatt 10,5 kg feljött.
    Jó gyúrást mindenkinek! :R

Aktív témák