Új hozzászólás Aktív témák

  • Gatterlaci

    csendes tag

    válasz Kari65 #37487 üzenetére

    A kérdésed első részét gyakorlatban krichd1 már megválaszolta.
    Ez a felállás, nem azt jelenti, hogy NFB-28 USB része használhatatlan. Nagyon is használható!
    Gyakorlatilag pár konverter meg fordult nálam ami esetleg megközelítette de nem tudta számottevően túlszárnyalni a belé épített USB vevő hangját.

    Nem mindig USB-ről (számítógépről hallgatok zenét) és itt értékelődik fel a konverter szerepe leginkább számomra. (Na meg a kisördög addig rágta a fülem amíg magamévá nem tettem egy példányt :B )
    Viccet félretéve, hozzá kell tenni, hogy USB-n is hozza azt a -hallható- különbséget amit az ember jogosan elvárhat tőle.

    Az általad megjelölt tipusokat még nem hallottam, de ha hallottam volna se akarnálak meg győzni a saját véleményemről. Ez teljesen szubjektív. Neked kell megvívnod a csatádat. Amit lehetőséged van hallgass meg. Gyűjts tapasztaltot, és formát fog önteni benned merre is indulj el, (mi az a karakter amit keresel) hiába is tűnik most reménytelennek a dolog ;)

    Igen ki lehet próbálni, szerintem hívd fel vagy írj a forgalmazónak és kérdez rá van e náluk próbakészülék, másként nem tudod meg.
    De ha ország járó körútra indulsz,és a Bükk déli kapuja felé tévedsz, én is szívesen látlak (egy pár fülessel ;) )

Új hozzászólás Aktív témák