Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz Miklós315 #132688 üzenetére

    Szerintem az eredeti 92-es Candyman a mai napig egy kiváló horrorfilm. Baromi stílusosan van összerakva, és egyáltalán nem csak arról szól, hogy ki kell mondani a nevét a tükör előtt, aztán megöl. Kampókéz története a mai napig azért is tud hatásos lenni, mert iszonyatosan rá tud ülni az emberre a film hangulata, az egyre nyomasztóbb légkör, Chicago lepukkant paneltelepei, Tony Todd félelmetes játéka (és hangja), egyszerűen jól van megcsinálva.
    Úgy érzem, már a 92-es első rész főszereplője is maga Daniel Robitaille volt (Kampókéz/Mézember), az ő tragédiába torkolló életét (és halálát) próbálta bemutatni nekünk - ilyen téren én hasonlót várok el most. Nem a szereplőkért akarok izgulni, hanem hasonló feszültséget akarok, mint abban volt, és a bemutató alapján ez nagyon fogja adni. Valahol egyébként abban is van némi poén/félelemkeltés, hogy igen, 5x kimondod a nevét és ott van, és hát tényleg ennyi kell neki - de ezzel pont ennyit is kell foglalkozni. Ha hagyja magát az ember, hogy elvigye a film a maga világába, és bejön, akkor utána lehet szórakozni tényleg a tükör előtt, hogy kimondjuk a nevét :D Én 2x vagy 3x láttam az első részt, de mindig annyira rám tudott ülni az élmény, hogy sose voltam képes rá miután megnéztem :D

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák