Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz lesaux #2183 üzenetére

    Melyiken regisztráltál? Amerikai? Az tőlem semmit nem kért. A paypal kér kártyaadatokat, illetve az sem kér, csak ajánlatos megadni, hogy használni tudd.

    Ha jól tudom vevőknek nem szükséges ebayen kártyaszámot megadni. Az eladásnál érdekes. Én se adtam meg és már vásároltam egy-két dolgot. Add meg paypalon, de legyen rajta vagy 600 Ft, mert először zárol 1 dollárt, amit 2 hét múlva feloldanak, aztán az expanded use-hoz levon 400 Ft-ot, amit az első vásárlás alkalmával visszakapsz.

    ''Azért kellett volna, hogy budapesti legyen az illető, mert a magyar postára a kutyámat se merném rábízni, pedig nincs is kutyám.''

    Ha simán légipostán küldi, akkor a repülőtértől a magyar posta viszi ki hozzád. Egyébként a cucc meg bármilyen címre kérhető. Pl. te magadnak vagy én neked a címedre kérem, azt annyi.

    ''Viszont azt jó lenne tisztázni, hogy akkor van-e hozzá EOS-átalakító.''

    Van. Legalább 3-szor említi.

    ''Á, vazze, megtaláltam amerikai ebayen is, akkor legalább dumálni tudok vele.''

    Minő hihetetlen. :) Azt gondolom tudod, hogy valamennyi ebayes cikk megjeleníthető bármely nyelvű ebay felületen. pl. német aukciót amerikain stb.. max. a standard feliratok nyelve angol lesz német helyett. Amit maga az eladó írt az marad német.

  • shev7

    veterán

    válasz lesaux #2183 üzenetére

    lehet, hogy rosszul emlekszem, de mintha azt visszakaptam volna. Azert van ra szukseg, hogy ellenorizzek, valid-e a bankkartyad. Legalabbis anno mikor a moneybookers-nel regisztraltam ott ez volt a mondas.

    Egyebkent ha regisztralsz pay-pal-on ott is megterhelik a kartyadat 1GBP-vel. De az elso vasarlasodnal azt biztos visszakapod.

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Új hozzászólás Aktív témák