Új hozzászólás Aktív témák

  • RoSSo3

    senior tag

    Megint itt vagyok - sajnos folytatódik a táblagép tok mizéria.

    Az első sikertelen rendelés (nem stimmelt a méret, talán emlékeztek) után vettem egy olcsóbbat, ami a képek alapján megfelelő lehet, mert más a rögzítése (nem a sarkaknál rögzít). Ezt rendeltem: [link]

    Viszont egy teljesen más érkezett, aminek a sarkainál vannak a rögzítői, ugyan olyan fazon (gyengébb kivitelben), mint a múltkori, ami nem passzolt. Direkt azért választottam olyant, mint ahogy a képen ábrázolja az eladó, ahol függőlegesen mozgó részek vannak, így könnyebben be tudtam volna tenni a gépet.

    Most írtam az eladónak (hiszen pár perce érkezett a tok), hogy nem azt küldte, amit kértem. A múltkori eset után most jobban fogok figyelni.

    Ha nem akarja beismeri, akkor indítsak refundot eBay-en keresztül, és bízzam (megint) a customer servicce-re, hogy megállapítsa, hogy "item not as described"? Nem bízom bennük, mert a múltkor is ellenem döntöttek, mondván hiába nem passzol a táblagép abba a tokba, amit pont ehhez a táblagéphez hirdettek, az eladó jól készítette el a leírást...

    Ha nem ismerik el, akkor marad a PayPal-os refund?

Új hozzászólás Aktív témák