Új hozzászólás Aktív témák

  • Sumi

    aktív tag

    válasz tothjozsi96 #89495 üzenetére

    12 (két set-toppal) az a 14, és ha még t-s mobilod is van olcsóbb is tud lenni.
    Lehet utálni a telekomot, vagy a digit többre tartani, de akinek az országban elérhető legjobb (=gyorsabb, stabilabb, legjobb peeringgel rendelkező) lakossági net kell, annak azért csak az a jó választás (a telekom), még ha évente drágább is egy 60-assal a diginél.
    4 éve van telekom optika rokonaimnál (ott laktam), egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt vele gond. Ezzel szemben digi optikám fél éve van (ahol most lakom) és már most ugyanannyi gond volt vele, mint a telekommal.
    Az IPTV-ben bár kényelmetlennek tűnik a settopbox, de cserébe pl gyorsabban vált csatornát, mint egy belépő szintű samsung okostv + a settopbox távirányítója kapcsolj a tv-t is, szóval elég ritkán kell a kezembe fognom a tv sajátját. Képminőségben én nem látok különbséget a digihez képest (4k panasonic tvn), és nálam az internet - iptv nem befolyásolják egymást (értsd mehet két hd adás a két settopboxon miközben maxon torrentezek, nem akad semmi & jön a torrent ~110-120mbyte-tal)

Új hozzászólás Aktív témák