Új hozzászólás Aktív témák

  • milan26

    senior tag

    válasz Laccoss #85726 üzenetére

    Ő szerintem azt szeretné, ha küldenek neki egy emailt sajatoldal@sajatmail.hu-ra, akkor azt a levelet megkapja sajatmail@digi.hu-n is, illetve ha ír egy mailt a digis felületen, akkor ki tudja választani, hogy annak a gépén, aki kapta a levelet ki jelenjen meg feladóként. Ez utóbbira van az azonosítók. Most kipróbáltam, simán engedte beállítani anélkül, hogy a gmailben engedélyeztem volna, és el is küldi, és feladóként tényleg a gmailes fiókom látszik, de ha megnyitod az üzenet adatait (Thunderbirdben forrás megtekintése), ott már látszik hogy a digi szervere küldte. Az lenne az igazi, ha valóban hozzá is tudná adni a fiókot, ekkor meg is kapná a leveleket amiket a sajátoldal@sajátmailre küldtek, és küldeni is tudna, ha abban a másik fiókban ezt visszaigazolta, de szerintem ekkor is látszana a forrásban, hogy a digi szervere küldte a leveleket. Egyébként úgy látom ilyen funkciója nincs, csak digis fiókot lehet hozzáadni. (Ebből egyébként hármat lehet létrehozni a digis ügyfélkapun keresztül, hogy lehessen saját címe anyának/apának/gyereknek is). Még azt megteheti, hogy a másik fiókban beállít egy továbbítást ha az támogatja, ilyenkor az továbbítja a levelet automatikusan a digis fiókba.

    Szvsz ennek sok értelme nincs, ráadásul tök bonyolult. Sokkal egyszerűbb Thunderbirdben az összes fiókot beállítani saját szerverrel, ilyenkor minden levelet lát külön fülön, küldéskor pedig épp azt teszi be, amin áll küldőnek, de be meg is lehet változtatni a mail ablak sorában.

Új hozzászólás Aktív témák