Új hozzászólás Aktív témák

  • Scrym

    tag

    Sziasztok!

    Kb. egy 1,5 hónappal ezelőtt átálltunk mi is az FTTB-ről FTTH-re (Pécs), megkaptuk ezt a "csodaeszközt" - Digi Fiberhome HG6544C - az elején mindent felkonfiguráltam rajta, jelszó változtatások, Wifi, stb., természetesen minden jelszót felírtam a későbbi problémák elkerülése végett... no a tegnapi nap folyamán hozzá szerettem volna férni a router kezelő felületére természetesen már nem enged be, hibás user - pass-ra hivatkozva... :U próbáltam hátha elütöttem egy számot, vagy véletlenül elütöttem egy kis és nagybetűt de nem sikerül hozzá férnem... próbáltam gyárival, az se... mondom no para, dobok egy resetet és újra mindent. Hát az se jött össze... valaki tudja esetleg, hogy hogy lehet ezt a rakás sz..t resetelni? Én tartottam 15mp-ig, majd 30-ig, majd 60-ig semmi... lenyomva tartva majd feszmentesítés.. de a világért nem akar "resetelődni"... :W persze leírást nem adtak róla és neten sem találok értelmezhető nyelven hozzá... valaki esetleg ismeri ezt az eszközt, tud valami okosat ez ügyben? Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák