Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz TeeJay #46638 üzenetére

    feltölteni sem lehet végtelenségig full sebességgel (gondolom torrentre gondolsz és nem felhőre), mivel ahhoz valakinek letölteni is kellene, de egy idő után már az is leér (oké, aztán majd elkezdi más tölteni rólad, értem).
    én a 200-at még sosem tudtam felfele kihasználni, talán 16MB volt a max egy pillanatra, stabilan ment talán negyed óráig 10MB körül és ennyi.
    olyan cuccot szedtem, amin alig volt seed (akár csak 1) és több száz peer volt.
    ráadásul még mindig sok a seedszerós, hiába van sok digis.
    plusz lehet az a digis ftth-s más városból, szóval nem előled veszi el a sávot.
    aztán ha olyat szedsz, amin már sok a seed, akkor az lejön pillanatok alatt és esélyed sincs már feltölteni belőle értelmes mennyiséget.

    vagy tegye fel a kezét az, aki mondjuk du 5-től este 10-ig maxon tudja tolni az up-ot.
    lehet nálam nincs jól beállítva valami, de én nem tudom elképzelni, hogy fullon lehet feltölteni órákon át nagy magyar oldalakon.
    persze olyat lehet csinálni, hogy mindig a legújabb, legfelkapottabbra lecsapni és úgy lehet tolni akkor sokáig.
    de ezt ki csinálja? szerintem nem túl valószínű.

    szóval nem tudom nálad miért olyan amilyen, szerintem valami elqrt beállítás lehet és semmi köze a torrenthez.
    nekem másik szolgáltatómnál volt hogy a 4 mbit nem ment csúcsidőben. 2,5 lehetett.
    torrent? nem hiszem. egy ideig jó volt, aztán már nem. nem foglalkoztam vele sokáig, majd újra jó lett.
    elköltözött a torrentguru mellőlem? :D

Új hozzászólás Aktív témák