Új hozzászólás Aktív témák

  • prozodus

    őstag

    válasz Flashget #39591 üzenetére

    Kösz :)

    Mi számít bejáratnak? A kapu v a ház ajtaja? (Családi, és a bejárat pont hátulról van, elöl csak ablak.)

    És honnan tudni, h digis v külsős? Mondja?

    Olvastam, de digi-bekötést még sosem láttam, pláne nem telefont, de egyben kéne letudni a dolgot, nem utólag igazgatni, mert vmi nem úgy megy, mint megszokták.

    Akkor a telefonnál leginkább az kéne, h a matáv-elosztóhoz kötni, mert az onnan már ki van építve madzagilag mind a 4 készülékhez. Úgy rémlik vhol fent van a házfalon az elosztódoboz, de még nem láttam.
    V ha a upc-router helyén lesz a digi is, akkor elég-e egy sima telefonzsinór onnan a telefondobozig, v az vmi spéci vezeték?

    Persze, alapnet. A upc se volt kihasználva sávszélességileg, az ára miatt váltanak.
    A upc a plafonból lógva jön le a kábel a routerhez; azt a kábelt tudják használni, v esetleg a digi is akar majd fúrni?

    Kapok cifrább kérdéseket is, csak nem mindre emlékszem :D

    De azt meg hiába kérdezem, h melyik telefon legyen, a 200 v az 500. Hiába számolgattam, h hány perc beszélgetéstől éri meg a drágább alapdíj, aminek a különbsége még éves szinten is csak annyi kb, mint most egy havidíj.

    [ Szerkesztve ]

    A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Új hozzászólás Aktív témák