Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz TBMC #39248 üzenetére

    én csak azt tudom, hogy több ismerősömnél amíg csak egy szolgáltató volt elérhető kábelen (UPC,T vagy más de nem Digi)nem tudtak mit csinálni...de amikor a Digi megjelent váltottak és nem bánták meg.
    Lehet, hogy okoz kis kényelmetlenséget a bekötésnél nálad a Digi (panelba UTP-t húz be a netnek, koaxot a TV-nek és nem ad csilivili beltérit ha kérsz hozzá) de a végeredmény ár/érték arányban úgyis a Digi nyer.
    12 hónapot figyelembe véve meg ezrek maradnak a zsebedben.
    Nálunk 1999 óta csak a EMKTV/Digi volt majd 2009-ben beköltözte a szarát a T. 2-3 évig még jöttek az ügynökeik rendeléseket gyűjteni, de nem tudok olyanról aki az olcsóbb szolgáltatást a drágábbra cserélte volna a válság közepén. Már nem jöttek évek óta...
    Én csak annyit kérdeztem akkor az egyiktől, hogy ilyen nettel, ennyi csatornával 0Ft havi díjas telefonnal (akkor még nem volt Orbán sarc)6000Ft-ért kötelező hűség nélkül tud ajánlani valamit. Nem tudott...azzal váltunk elk, hogy mondtam neki ilyen opciókkal nem fog sok szerződést kötni.
    Ami nekem akkor 6K-ba került az náluk 12K lett volna hűséggel együtt, mert 3 tévére kellett volna beltéri.

    [ Szerkesztve ]

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák