Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz poli27 #30666 üzenetére

    poli nem is ezzel van a baj
    csak másfél héttel ezelőttig nem volt gáz mivel 50/30-on volt az előfizetők nagy része
    és a halom lépcsőház ahol még mai napig 2-3 darab 100-as switch van azt még úgy ahogy szépen elbírta
    max néha hétvégén pont mikor forma1-et néztem volna neten akadozott a téma de mindegy úgyis torrentről lehúzható.

    hanem most grátiszba pont a legkevesebbet fizetők kaptak 2x akkora letöltést és +20megabit feltöltést
    hangsúlyozom az összes eddigi minimális csomagos már 100/50-en robog és így egy lépcsőházban
    egy 100-as switch-re több 100/50-es és 100/80-as előfizetőt te is érzed hogy nem igen lehet kiszolgálni rendesen. semmi baj nem lett volna ha az egész országban kidobják a 100-as switch-et és beraknak mindenhova príma gigabitest aztán adnak 100/50-et alap csomagnak
    ennyi itt a lényeg, mert sajnos jelenleg már sok helyen a garantált minimum alatt vagyunk bőven hétvégén csúcsidőben

    nincs bajom a DIGI-vel, verhetelten ár érték arányban, de ezt az emelést elkapkodták szerintem
    és nem értem ki volt az az agyas aki egy 100-as switch-re azt hitte elfér 6-7 másik 100-as előfizető is :U

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák