Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz TeeJay #24642 üzenetére

    gépedben milyen proci van? mennyi RAM?
    Infóban ott van de leírom nem gond. Core2Quad 6700 ; DDR2 4GB 800MHz

    milyen böngészőben és flash verzió mellett mértél?
    Chrome-ban néztem, de mire válaszolsz ismét lemérem majd Firefox-ban is.... flash verzió pass én úgy tudom chrome-nak nem kell, firefoxra meg ment a legfrissebb

    LAN vezérlő típusa? driver legfrissebb?
    Marvel Yukon Gigabit Ethernet és hát ami egy Asus P5K-Pro-nál friss lehet nos az friss igen :D
    Win7 szed le mindig hozzá drivert mikor újrarakom az oppot így annál sokkal újabb gondolom nincs, meg nem volt gondom eddig, semmivel ilyen téren

    vírusírtó is be tud nagyon kavarni ha mérés közben folyamatosan ellenőrzi a netes adatforgalmadat ugyebár
    NOD-ot használok, amin be is van állítva ne nézze a gépet óránként stb. + sohasem nyúlt bele a sebességbe, ezért is szeretem

    ha router nélkül nézted akkor kb. ennyi kérdésem van csak
    speedtest.net-en mérj Budapesten Telenor szerver vagy Dunaújváros (gyengébbek kedvéért Budapest alatt van a térképen) mert az DIGI hosting szerver.

    Ott néztem elsőnek, én a digi mérőjét nem szeretem annyira, félek hogy mivel belsős mérő van benne ferdítés a javukra kicsit....én ott mértem előtte és 300 alig volt meg, felfele meg 82 körül... szóval jóval kevesebbet mértem, de mérek újra...

    UP: Chrome: Budapest - Ping: 3 Le: 335,24 Fel: 108.87
    Chrome DunaÚj - Ping 1 Le: 352,89 Fel: 108,64

    Firefox: Budapest - Ping: 2 Le: 273,16 Fel: 108,83
    Chrome DunaÚj - Ping 1 Le: 228,56 Fel: 108,38

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák