Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    válasz VGYke #14148 üzenetére

    Hát, jól eljutottam a sebesség ingadozástól a rossz letöltésig, ami vagy összefügg, vagy nem :F
    Minden esetre az AMD Catalyst oldala jól kicseszett velem. Kezdetben jött a hol ilyen, hol olyan méretben letöltés PC-n. Aztán egy laptoppal letöltöttem sokszor sok egyformába, így kineveztem azt "referenciának", a későbbiekben ehez hasonlítottam a PC-n, majd tegnap a routeren letöltött fájlokat és ez alapján jelentettem ki hogy még a routeren is rossz a letöltés. Tévesen! Az AMD, időközben megváltoztatta a fájlt! :W
    A "referenciát" és a tegnap letöltöttet összehasonlítva, látszólag egyforma:

    csak a méret más:

    Aztán ma mindkettőt kicsomagoltam és összehasonlítottam. Megdöbbenve látom, hogy a kicsogagolt telepítőben jó sok fájl megváltozott (ha a mérete nem is mindég, a dátuma és tartalma igen):

    Eddig azt hittem, hogy mindég rossz, pedig sokszor jó volt. Kezdhetem előlről a kísérleteket, vírusirt-tűzfallal, majd nélküle, Hdd-re mentve, pendrive-ra mentve, belső böngészővel, portable böngészővel, egyik fiókból, másik fiókból..... aztán kevesebb RAM-al, stb. Ajajjjj! :O

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák