Új hozzászólás Aktív témák

  • kacmarc

    csendes tag

    Sziasztok,

    A problémám a következő:
    Letöltök egy torrentet, a feltöltésem csak nagyon minimálisan megy vissza.
    Az arányom egyre csak romlik, pedig korábban (1-2 éve kb.) sosem volt ilyen problémám.

    Pld. legutóbb leszedtem direkt olyan filmet, amit a legtöbben vinnének, viszont a feltöltésem legtöbbször 0-n áll, majd ritkábban 5-10 kB/s között ingadozik, hiába látok peereket. Ill. többször csak zárójelben látom (uTorrent) a peereket, aktívat néha 1-1 mp-re felbukkanni egyet-egyet. Próbálkoztam több ilyen weboldalról is tölteni.

    Ugyanez a helyzet minden esetben, nem csak a fenti példánál.
    DIGI BaseNetem -40/20 Mbit/s- van, ezt sebességet speedtest igazolja is.
    A netet TP-LINK TL-R460 routerrel osztom ketté.

    Csináltam port nyitást routerben, engedélyeztem ezt a tűzfalnál is (Comodo), ill. próbálkoztam többféle torrent klienssel- (legutóbb uTorrenttel), ill. azok beállításában is. Semmi sem segített. :(

    Gondoltam, hogy valamit mégis elrontanék, ezért legutóbb, tegnap éjjel kikapcsoltam a tűzfalat, ill. a net kábelt közvetlen a pc-be dugtam, kihagyva a routert, sajnos akkor is változatlan volt a helyzet. :( :O

    Ma kaptam kölcsön Voda mobilnetet azzal is megnéztem, de ott is ilyen 0-0,5-1,5 kB/s között ingadozott a "legpeeresebb" fájl is.

    A letöltésem 5 Mb/s-sel szokott menni, ill. szoktam fogadni/küldeni skype-on nagyobb fájlt, ott sosincs probléma.

    Jelenleg mindent visszaállítottam az alap felállásra: TP-LINK router, Digi net, uTorrent.

    Kérlek Titeket, adjatok ötletet, javaslatot.

    Köszönöm előre is.

Új hozzászólás Aktív témák