Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz trec12 #66577 üzenetére

    Igazából nem én találtam ki, hogy inviteles lesz. :D

    • Győr ellátottsági területén megváltozik az analóg és digitális csatornakiosztás. Ezentúl a
    DigiInvi és DDigiInvi kiosztások lesznek érvényben. Az eddigi egyéni analóg kiosztás
    megszűnik, digitálisban pedig kikerül a DVidékből.
    https://digi.hu/sites/default/files/ASZF/modositasok_listaja_2022.02.01_0.pdf
    (Szeged, Salgótarján dettó)

    De ez ugye már nem friss (febr.1.) és meg sem valósult. Majd talán most 21-én. Bár inkább ne. :D

    A friss ez:
    [https://digi.hu/sites/default/files/ASZF/modositasok_listaja_2022.04.01_0.pdf]

    A DIGI Kft. kábeltelevízió szolgáltatásra vonatkozó változások:
    A Pásztó TV csatorna adása megszűnt analógban, a digitális kínálatban továbbra is elérhető.
    Érintett terület: Digi2023.
    • Szigetszentmiklós, Pécs, Komló, Kaposvár, Békéscsaba, Nagykanizsa, Orosháza, Zalaegerszeg, Dunaújváros, Kazincbarcika, Ajka és Hatvan analóg és digitális csatornakiosztása megváltozik. A továbbiakban a DigiInvi, DigiNekem és DDigiInvi kiosztásból Digi2023 és DDigi2023 lesz.
    • Budapest III. kerület, IV. kerület, XVI. Kerület és Kistarcsa analóg és digitális csatornakiosztása
    megváltozik. A továbbiakban a Budapest és DBudapest kiosztásból Digi2023 és DDigi2023 lesz.
    • Budapest II. kerület és X. kerület analóg és digitális csatornakiosztása megváltozik. A továbbiakban a BudapestDigi és DBudapestDigi kiosztásból Digi2023 és DDigi2023 lesz.

    Tehát DigitálisDigiInvi >>> DigitálisDigi2023 lesz

    Tudtommal az előbbi a gyengébb bitrátás, utóbbi meg fene tudja mi lesz. Lehet csak szimplán ki akarják "dobni" az Invi nevet (amit eleve zavaró is volt használni szerintem), és minden marad (sajnos) a régiben és nem lesz jobb a bitráta sem.

    Ugye még sehol nincs ilyen kiosztás?

    Papíron (31. o.) már Győrben a DDigi2023-nak kellene lennie, de azon kívül, hogy bekerült az új magyar csatorna, azon kívül semmi más nem történt. Maradt a régi kiosztás. Majd ugye 21-én kiderül.

Új hozzászólás Aktív témák