Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    Üdv!

    Évek óta UPC-s előfizető vagyok, nulla problémával használom a szolgáltatásukat.
    Jelenleg full tv csomaggal + HBO-val 500-as nettel, és 3 db tv kártyával 14.500 forint a havi előfizetésem.
    Most jár le a hűségidőm, de egy forint kedvezményt nem kapok, így elgondolkodtam a váltáson.

    Korábban kb. 2012-ig Digi előfizetésünk volt, akkor szinte havi 2-3 alkalommal a pokolba kívántam a céget, mert mindig volt valami gond vagy a nettel, vagy a tv adásokkal és a kép minősége is hagyott kivetnivalót maga után.

    A Digi - ha jól számolom - hasonló tv csomaggal, 1000-es nettel 8.000 forint környékére jönne ki.
    Nagyon allergiás vagyok a minőségre, illetve a szolgáltatás kiesésekre, így azt kérdezném, hogy a mai Digi szolgáltatásokkal van-e gond e téren?
    A nappaliban lévő tévénk viszonylag nagy, 165 cm-es, így a hibák azonnal láthatóak, ha valami nem stimmelne az adás minőségével.

    Véleményeket, tanácsokat tisztelettel vennék tőletek, pláne, ha van olyan fórumtárs, aki mostanában váltott UPC-ről és megtenné, hogy megosztja a tapasztalatait, azt nagyon megköszönném!

    :R

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák