Új hozzászólás Aktív témák

  • Andralin

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretnék érdeklődni, hogy ti mit gondoltok, helytálló-e az a tájékoztatás, amit kaptam a Digitől, vagy át lettem verve esetleg.

    A történetem a következő.
    Van 2 darab SD box, amit még 2011-ben - amikor még havi díjat kértek érte - megvásároltam 2 x 11e Ft-ért. Az akkori szerződésen úgy is van feltüntetve az eszközlistánál, hogy 2 db SD box-hoz az "Egyösszegű vásárlás" kocka van bejelölve, a "Bérlés" kocka üres.

    Most nemrég intéztem szerződésmódosítást személyesen az ügyfélszolgálaton és meglepődve láttam, hogy a kinyomtatott új szerződésen így 8 év elteltével már az látszik, hogy 2 db SD box bérelt, a "Bérlés" kocka van megjelölve! :Y

    Ezt természetesen vitattam, de az ügyintéző nem fogadta el amit mondtam, azt mondta, hogy az ő rendszerükben az látszik, hogy azok a boxok a Digi tulajdonában vannak, nem lettek megvéve.

    Ezek után otthon összeszedtem az összes papírt a két darab box 2011-es megvásárlásáról: számlák, box átvételi elismervények, pénz befizetési bizonylatok és az akkori szerződés. Ezzekkel felvértezve visszamentem. ;]
    Ekkor egy másik ügyintézőhöz kerültem. Ő már azt mondta, hogy hát igen, látja ő is, hogy meg lettek vásárolva a boxok, de a bennük lévő kártyák nem az én tulajdonomat képezik, hanem a Digiét, és ezért van az a mostani szerződésen, hogy bérlés. Elmondása szerint nincs olyan opció, hogy csak kártya bérlés, ilyet nem tudnak beállítani, ezért a szerződésen az eszközlista magára a boxra mutatja, hogy "Bérlés". :F

    Azt is mondta, hogy nyugodjak meg, ez csak egy adminisztrációs dolog, ha felmondanám a szerződést, akkor a boxokat nem követelnék vissza, csak a bennük lévő kártyákat és ez így rendben van szerinte, náluk ez így működik.

    Szóval most van egy szóbeli ígéretem, mely szerint az általam megvásárolt boxokra a Digi nem tart fenn tulajdonjog igényt valamint van a kezemben egy szerződés, mely szerint a boxokat csak bérlem tőlük. :W

    Szerintetek ez így rendben van? Kíváncsi lennék, hogy van-e más is, aki megvette annó a boxot, és másnál is már bérlésnek mutatja azt a szerződése?

Új hozzászólás Aktív témák