Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWave

    veterán

    Másik gondolat...
    Idén ahogy hallom, a diginek fő koncepciója az lesz, hogy a digi mobilszolgáltatást elkezdje...
    Aminek azért örülök, mert versenyhelyzetet fog teremteni...
    Szánalom kategória, hogy Magyarországon 2018-ban még mindig korlátozva van a mobil internet csomag....
    Persze nem felejtjük el, hogy 28 éve még mindig maszívan itt voltak az oroszok, de azért fel kéne zárkózni....
    Angliában lévő ismerősöm 20 fontért (kb 7.ooo Huf) vásárolt olyan előfizetést, ami arról szól, hogy EU-s országban lévő összes számot korlátlanul tud hívni, valamint a mobil internetszolgáltatása nincs korlátozva...
    Ez a megvalósítás itthon olyan messze van mint ide a halálcsillag...
    Viszont ha a digi elindítja a mobilszolgáltatását, és azt hallottam, hogy 7-8 ezert forintért itthon korlátlan mobilhívást, és korlátlan adatmennyiséget ad, akkor ennek örülni fogok, mert talán a többi szolgáltatót is minimum arra sarkalja, hogy a mobilinternet-csomag adatkorlátját feljebb emelje vagy eltörölje.
    Diginek azért azt megköszönhetjük, hogy nagy változásokat hozott az otthoni internetezésben, mert ha ezt nem tette meg volna, akkor vagy a Tcomnak használhatnánk a 20/1es csomagjait, vagy a upcnek, a havi 3oo gb-ig letöltött adatmennyiségu internetjeit...
    múltkor olvastam valami cikket, hogy Magyarországon eldugott városokban vagy falvakban még a legnagyobb internet a 3/1-es és arany áron kínálják, mivel ott nincs versenyhelyzet, az van ami van...
    Úgyhogy idén a digi a mobilszolgáltatással szerintem a mobilinternetet is kicsit megreformálja, ebben bízom.

    [ Szerkesztve ]

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák