Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Steady74 #47308 üzenetére

    Ehhez is kell 1, 2 tuneres box, egyik tuner rögzít, másikon tudsz tv-zni. Ráadásul két DVB-C kell. Ezek sem feltétlenül olcsó kategória, amiko impulse meg van egy 10-esből kicsit több, egy crytobox, ami ugyan csak 1 tuneres, de tudása jobb 2x annyi min.

    Na most egy dupla tuneres kütyü, min 30+, de inkább még több.

    De majd vki ír neked konkrétat, nekem nem érte meg.

    Én ilyen néztem anno:

    https://bolt.sat.hu/televiziozas_tv_vetel_230/belteri_egyseg_set_top_box_237/kabeltv_vevo/globo-hd-xc3-twin-kabelvevo-2609

    Akkor volt kedvezménnyel fél áron majdnem 18-20 körül, kiderül ismerősnek van, és azon infók alapján (pl fat32 kezel csak, voltak gondjai vele) inkább tovább keresgéltem.

    És már 1 tuneresben. Azt azért tudni kell, hogy "tökéletes" box nincs. Mindegyiknek lehet vmi nyűgje.
    + nekem a tv-m képes venni a digitális jelet... így emiatt nem is kellett két tuner... Ha meg nagyon mégis, akkro ott a másik box, ami viszont régi (tiednél sokkal régebbi technológiájú) tv-hez van, akár azt is lehet néha használni erre... Nekem ez így jó döntés volt...

    Másnak nyilván mások az elvárások, a helyzet.

    Valószínüleg fognak ajánlani neked igényeidhez jobban passzoló készüléket.

    "1 adást tudjon rögzíteni, ha ütközés van jelezzen melyik felvételét dobom el "

    Nah ez az amivel kapcsolatban erős kételyeim vannak, hogy ez simán fog menni...
    Mert ha pl felvétel/ update esetén lenne ilyen.

    Mondok egy példát, mondjuk hetente megy x időpontban így műsor, de te mondjuk hét közben beállítottál a köv hétre ugyan arra az időre valamit akkro az ugye még szabad volt...

    Viszont amikor a heti műsor lemegy és ugrana tovább a következő hétre, akkor valószínüleg nem fog tudni/ gubanc lesz, vagy egyszerűen, csak ez kihagyja mert mondjuk "elsőbbségi" sorrend alapján megy.

    Meg egyébként is a felvétel a digi boxán tudtommal messze van az upc-hez képest (amit reklámoznak ahhoz mindenképp)

    A két tuneres készülékkel, így a tv-zés és a rögzítés nincs tapasztalatom. - Bár a fenti Globo boxnál, pl erre is hallottam anno negatívumot... többek között ezért is hagytam a két tuneres box elképzelést...

    De akinél van ilyen majd ír neked konkrétumot, saját tapasztalatokat feltételezem...

Új hozzászólás Aktív témák