Új hozzászólás Aktív témák

  • hb000

    aktív tag

    válasz Morris #4161 üzenetére

    Az lehet, hogy jobb (bár én nem látok akkora különbséget, pedig használtam azt is, igaz, hogy csak képcsöves tv-m van), de ne hidd azt, hogy a T a jótündér. Árakban pedig azért még messze van a T szintje (a kiemelt, vastagon feltüntetett áraik a legkedvezőbbek, csak arra vonatkoznak, hogyha net, tv és telefon előfizetésed is van - ne csak ezeket nézd). A t évek óta folyamatosan sunyi módon emeli az árakat. Tavaly pl kitalálták, hogy a felvevős set top box legyen hirtelen prémium opció, plusz 1000Ft havonta az új előfizetőknek. Hogy addig miért nem volt prémium opció? Ez már költői kérdés marad (plusz infó: az IPTV lényege kezdettől fogva bevallottan, kiemelten a felvevős fícsör - ami tényleg eszméletlen jó). A csatornákat ott is variálják, sok csomag logikátlanul van kitalálva, átfedések vannak, HD adás csak bizonyos területeken van, plusz díjért. Egyéb finomságok is vannak: pl ha nem figyelsz a hűségidő lejáratra, azonnal drasztikusan megemelkedik az előfizetési díjad. Az ügyfélszolgálat töketlen, hiába 24 órás. Érdemes megnézni a t ügyfélszolgálati fórumát. Régen nagyon jól működött, most áll a bál, mert kirugdosták az ügyfélszolgálatos főembert, többen már csak a hűségidő lejáratára várnak és elmennek a T-től.
    És egyáltalán nem akarlak lebeszélni, nem szívügyem egyetlen szolgáltató sem, nem érdekelnek a bevételeik, a különadójuk. Sőt. Gond nélkül váltok, ha van kedvezőbb lehetőség. Csak arra vigyázz, hogy a T-nél sem kolbászból van a kerítés. Szerintem nem éri meg a többletkiadást. És fontos, hogy szerintem, mert mindenkinek más szempontjai vannak.

Új hozzászólás Aktív témák