Új hozzászólás Aktív témák

  • Watt25

    veterán

    Most viszont térjünk vissza a Digi-re. :)
    Valamikor írtam, hogy majd jön hozzánk az I-TV Zrt, amelyről kiderült, hogy a Digi leányvállalata és végül is a kábeles Digit szolgáltatják. Egy kis csavar a dologban, hogy úgy tűnik, ez az I-TV is csak egy köztes szolgáltató, nálunk Aktiv1-ként jelent meg.
    De a csatornák valóban teljesen Digi-szerűek, ezért van egy dolog, amit szeretnék tisztázni.
    Mostanában többször felmerült az a mondat, hogy az M1-et (és társait?) csak 1440-ben továbbítja a Digi. Ez konkrétan abban nyilvánul meg, hogy mondjuk egy lementett .ts -t megnézve egyértelműen minden program azt írja ki rá, hogy 1440-es a felbontás, vagy egyszerűen csak van, aki szemre megmondja, hogy bár 1920 pixel jön, igazából az 1440 van felkonvertálva?
    Csak azért, mert most, hogy nálam van ez az Aktiv1, csináltam mentéseket, és mindenhol azt látom, hogy ez FullHD, vagyis 1920 pixel széles.
    Most akkor mégsem egyezik meg teljesen a DigiKábel-el az, amit én kapok, vagy Ti is így kapjátok?
    Tessék, itt egy mentés.
    Valaki hasonlítsa össze a Digi-vel. Persze annak is örülnék, ha én is kapnék egy ilyen mentést.

    Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

Új hozzászólás Aktív témák