Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz Multibit #21781 üzenetére

    Nem, mert az érdeklődésem más irányú, nem szoktam a fórumnak ezt a topicját olvasgatni.
    De az már feltűnt, hogy a Digi meglehetősen sokszor cserél, ritkít, olcsósít; hogy a "jó" árait megtartsa.
    Bár az idézőjel kétértelmű, mert valóban jók az árai, de normális tartalom nélkül, ezek a jó árak, egyre kevesebb embert fognak meghatni...
    De én voltam a hülye, hogy amikor a Discovery csatornákat kivették a kínálatból, nem mentem vissza a UPC-hez...
    Akkor még "csak" 6990.-Ft lett volna a trió csomag, most ugyan az, 8490.-Ft, ami nekem már kissé drága :W
    Mikor lesz ennek az olcsósításnak vége, és miért nem tanult a Digi az ez miatti büntetésből? :F
    Csinálhatnának egy magasabb árú csomagot, vagy kínálhatnának kiegészítő mini csomagokat a jelenlegi alap csomagok mellé, mert én pl. fizetnék picit többet azért, hogy a kedvenc csatornáimat, vagy az általam áhított csatornákat is nézhessem :U

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák