Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Oliverda #11734 üzenetére

    Ebben is van valami az én 1. 4870-em 3 hónapig utazott a nagyker egyik kedves alkalmazottjának jóvoltából (ti. lenyúlta a már kiutalt kártyát, aztán megpróbálta beadni, hogy nem cserélik, végül gyárból cserélték). UV-tel még nem volt gondom.

    Henker2: 10.10 Nincs értelme újabbat, főleg, ha az ASUS nem adott ki. De figyelj, ha nem hiszel ASUS-os tapasztalatoknak, nyugodtan szívasd magad a ref. meghajtókkal! :P :DDD

    RpPRO: Azért foglalkoztat, mert lehet, hogy X millió fogyasztót nem érdekel, ha kvázi meglopják, engem viszont akkor is érdekelni fog, ha én maradok az egyetlen, aki, ha már nem szar munkát végez a pénzéért, nem szeretne azért sem azt kapni. :U

    De, én tudok magyarázatot adni. A régi szériákra NEM fejlesztenek, és Abu85 bármit mond, a gyakorlat azt igazolja, hogy az újabb driverekkel rendszeresen gond van régebbi kártyákon (és persze korántsem minden konfigban). Lehet, hogy a 38xx karikra a 10.10 jó, HD4-re a 10.11 az első normális 10.7 óta. Nekem is volt, aki azt írta, hogy 1 fagyása v. kék halálja sem volt 10.12-vel HD4870-en, nekem attól még voltak, a rendszerekben az eltérés i7 vs. E8. Egyébként érdekes módon gyakran i7-tel vannak ilyen meghajtóhibák, mintha vmiért az AMD direkt ezt akarná (pl. mert ő nem tud semmilyen procit és lapot felmutatni ebben a szegmensben :U ).

    Matamata: Hát, ma már az 5770 is elavult. :D

    zack: A legtöbb embernek tompa a töke. :DDD

    Abu85: 2D-ben, kb. 0% VGA-terhelésen csinálják, írtuk már.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák