Új hozzászólás Aktív témák

  • FIREBLADE78

    addikt

    Na hogy jártam. Megátkoztak. :W Mentem bpre venni egy órát. Üllőin legszélső sávban csapatok,lámpánál megállok a piros végett. Zöld,go. Látom,hogy curikkol velem szemben egy fos opel,lassítok,mondom biztosan felszed vkit az út szélén,egyre közelebb,megállok,duda és durr belém! :o :((( :W :W Közben tükrével elcsap egy gyalogost ill lábfején is átmegy. :U Legszebb,hogy még alkohol is volt benne. :( Miután fél percig fogtam a fejem,hogy engem ver az a kva isten,kszállás után kicsit örülhettem,hogy szinte semmi sem sérült meg. Bezzeg a csaj kocsija. Jók ezek a bmw-k ;] Vihetem szervizbe szétszedni,remélem nincs elrepedve semmi. 1-2 mm-es festék hibákat láttam,de polir valszeg helyrehozza. Viszont a rendőr mondta,hogy mivel a kva ivott ezért a biztosító nem fizet vagy fizet csak mabisz majd közbeszól. Nem lesz egyszerű pénzt kicsikarni tőle. Járt már vki így? Mi a francra kell figyelni? Azt mondta a rendőr,:"hogy hívjam allianzt és meséljem el,hogy tolatva elcsapott egy embert és utána nekem tolatott és a hülye rendőr is adott egy papírt" :DD ( laza volt a sün)

    Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Új hozzászólás Aktív témák