Új hozzászólás Aktív témák

  • #24650752

    törölt tag

    válasz brd #3938 üzenetére

    A második mondat végén van a kulcs. A korai csúcs ASIC-ok alig érik el a 100 GH-t is. Pehelysúlyúnak tűnnek a terahashes gépekhez képest. Ha előállnak a gyártók ezekkel a nagy dögökkel egy, maximum másfél kilowattos fogyasztás mellett, akkor az lesz a kisebb ASIC-okkal, mint a VGA-kkal. Elértéktelenednek és kidobálják őket a hálózatból. Itt szerintem az inkább a kérdés, mikor fog bekövetkezni? Bejön-e az a jó pár hónapos jóslat, vagy sem? Mert lesz a történetnek egy holtpontja. Ez attól függ, a gyártók hogyan állnak hozzá. Ha tovább akarják manipulálni a piacot azzal, hogy befogják a saját termékeiket keresni, ezzel váratva a gépek konzumer piacra jutását, akkor lehet, tovább is fogják duzzasztani a nehézségi faktort. Meglátjuk, hányan jelentenek be az ígért időpontra késést a kihozatallal kapcsolatban.

    (#3939) sparks: tudom, én csak hallgassak a nem kóser Jalapenommal, de ez még messze van a nem olyan vészestől. :( Egy kriptográfiai számításban ezt én még mindig soknak tartom. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák