Új hozzászólás Aktív témák

  • ignorant

    senior tag

    válasz fsb1000 #3210 üzenetére

    Szerintem te se gondolhatod komolyan, hogy egy hetente változó árfolyamú fizetőeszköz elterjedhet és akárcsak részben kiválthat egy nemzeti valutát vagy más stabil fizetési módozatot.

    Nem gondolom, hogy fejlett annyira hogy levaltasrol beszeljunk, meg gyerekcipoben jar. Az elterjedes meg eppen folyamatban van, majd az ido eldonti hogy mi lesz belole ;-)

    Nezd meg hogy a forint mennyit ingadozik annak ellenere hogy nemzeti valuta. (persze nem BTC mertekben, de ez ertheto is mereteket nezve)

    amivel csak az a baj, hogy jelenleg működésképtelen, ha valóban arról beszélnénk, hogy terjedhet el a bitcoin.

    bizonyara azert hasznalja rajtam kivul meg sok ember mert mukodeskeptelen. :DD

    Mint annyiszor prezentalva lett, uj erdeklodokent, ne kesz termeket varj. Ez egy kozossegi kezdemenyezes. Eleg jelentos terrel ahova bovulhet.

    A volatilitas irrelevans kijelentes annyit jelent, hogy aki hasznalja es / vagy hosszu tavon gondolkodik, nem csak gyors penzszerzesi lehetoseget remel, annak teljesen erdektelen informacio az aktualis ar addig, amig teljesen ossze nem omlik a rendszer.

    Teljesen felesleges vita ez amugy, megertem ha nem szimpatikus -----> nem kell hasznalni/csatlakozni, stb.

Új hozzászólás Aktív témák