Új hozzászólás Aktív témák

  • Verticoin

    junior tag

    válasz B-L-A-C-K #13924 üzenetére

    Én értem ezt a szempontot, persze ha esik akkor érdemes mérsékelni a kárt, csakhogy nem ez lenne az alap.
    Az alap az, hogy olyan pénzzel szállunk be ami nem dönt minket romokba ha elszáll.
    Aki eladta a családi házát abban a reményben hogy tíz családi háza lesz, oké adja el most s vegyen egy lakást hogy ne legyen hajléktalan.
    De aki beszállt a megtakarított pénze felével annak őrültség lenne most elveszteni ezt a felét és akkor marad 0.75% a megtakarított pénzének azzal, hogy kilép.
    Neki az a helyes döntés hogy bennmarad és vagy igaza lesz és lesz 2-3-5 szörös megtakarított pénze s akkor elgondolkozik kiszáll e vagy tovább kockáztat, vagy elveszti akár az egészet s megmarad a megtakarított pénzének az a fele amit nem fektetett bitcoinba.

    De úgy beszállni hogy egy esés esetén mentem a tőke felét, ez szembemegy az alapokkal, miszerint csak olyan pénzt fektetünk be bitcoinba ami nem fáj nagyon, ha elveszítjük.

    Mondom, ha régebben fektetett be és nyereséggel száll most ki az más téma, az oké, a csúcsot még nehezebb eltalálni, mint nyerni.

Új hozzászólás Aktív témák