Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz tildy #929 üzenetére

    ''Szvsz meg nem kéne sírni minden áremelés miatt.
    sokan csak azt tudnak''

    Hát mit kellene csinálni?
    Nézd, valószinüleg teljesen más világban élünk ami a szabadidő eltöltését illeti, elfogadom, ahoz amit én csinálok ahoz kell az autó, eddig is azzal volt megoldva csak máséval és megalkuvásokkal.
    De beszélek inkább az ismerőseimről:
    Jelenlegi munka mellett, számára minőségibb munkára szeretne váltani, ezért nagyon komolyan mászik, és edz, és amikor csak tud, hétvégén, megy sziklát mászni, nagy falat mászni, vagy gleccsert mászni Olaszokhoz, ez x felszerelés x kötélhoszra, miegyéb.
    Ha azt nem is nézem, hogy nem tudná tömegközlekedéssel szállitani, mert nem tudná a terjedelem miatt, akkor azt mondom, hogy a többlet idő miatt nem tud kimászni megfelelő útat, ehez nyugodtan hozzávehetem a fáradságot ami a cipekedéssel jár.
    Hívatásos Szikmász túravezető akar lenni.
    De sokat fel tudnék sorolni, a csajom is Olaszo-ban lakik, és busz helyett kocsival jóval gyakrabban láthatom.
    Albérletről nem kell mesélni, évtizedes tapasztalatom van benne, kivágattam egy hsz-emet innen vhol, mert túl személyes volt, ott írogattam ilyesmit, pl. arról, hogy volt alkalom mikor szánkóval húztam át a gönceimet.
    Ahogy arról is írtam, hogy teli volt Ikea-s cuccokkal a kégli, mert azt szét lehet szedni, könnyen szállítható.
    A bajom az, hogy ez az egész hogy kerül egyáltalán ide???
    Elképzelhető, hogy van mondjuk 1 ember itt az országban, akinek szerinted is jár az autóval közlekedés luxusa?
    Ha igent mondasz, akkor máris van miről beszélni, a benzinárak emeléséről
    amiről szól ez a topic.



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák