Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz #70869248 #1061 üzenetére

    Szavaiddal élek:
    Nem értesz meg, de már nem is csodálkozom rajta.
    Olasz kisváros (csajod) nem elérhető BKV-val, de egy busz utazást sem egyszerű kibírni. (Én azért kibírom ha olcsóbb, de manapság már a fapados jegyek sem túl drágák)
    Bkvval nem de busszal vonattal pl. elérhető. Jár a bsuz is vonat is hetente.
    Igazából, ne haragudj, ez a téma mellékága teljesen felesleges, mint mondtam ez parttalan vita, és a hiábavalóságában nagyon fárasztó is. ezt így látom én is, mivel nem értesz meg.
    Fogd fel azzal a szép kis agyaddal a nagy hajd alatt , hogy te pont egy vagy azok közül akiknek:
    -szükséges a kocsi
    -kell is a kcosi
    Olyan mélységében kár belemenni, hogy bárki átszervezze a te életedet. Épp ezért én nem is mentem bele, ha elolvastad volna amit írok NEM RÓLAD VOLT SZÓ!HANEM AZOKRÓL A HOBBISOFŐRÖKRŐL AKIK csak betolják a hátsójukat a munkahelyre amit másképp is , gyorsan olcsón meg tudnák közelíteni.
    Ebben pedig (hányszor írjam le még neked- nincsenek benne azok akiknek
    -munkaeszköz a kocsi
    -betegek így egyszerűbb eljutni á-ból bébe
    -akiknek egyéb nyomós okok (lásd itálai barátnő, sok átszállás) sokkal jobban megéri a kocsi
    Ha még így sem vagyok érthető, akkor tanulj meg olvasni, emrt 10szer írtam már le.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák