Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lazac_

    tag

    válasz aronpapa #1169 üzenetére

    Nem vízálló, és egyelőre vízálló tokot sem kapni hozzá (előrendelni lehetne a joovuu.com-ról, ha nem lenne lehalva az oldaluk, kb. 7e forint, de ki tudja, mikor lesz belőle valami).
    Ilyesmi lesz.

  • kiskacz

    senior tag

    válasz aronpapa #1174 üzenetére

    Köszönöm!!!!

    Pont ezt a cikket én is megtaláltam, amikor rákerestem a típusra, de a többi készülék - esetleg egy 10,000 -essel feljebbi kategóriáról... (annyi még beleférne..) - hiányzik...
    - belföldön szeretném megvenni, de nem vagyok biztos abban, hogy ez a típus kell nekem.

    +1* köszi!

    Huawei Mate 8

  • bul07

    nagyúr

    válasz aronpapa #1379 üzenetére

    Nekem csak egy bajom van a GPS-el rendelkező kamerákkal, ezek ugye álltalában a sebességet is jelzik a felvételen(ha kikapcsolható ez a funkciója akkor tárgytalan ez a hozzásszólás)

    Na és ha elfogadják a felvételt mint bizonyíték akkor a kijelzet sebességet is , és ha van egy kis sebességtúlépés a balesetkor ki tudja hogy itélik meg
    Zöld hullámba egy kis gyorshajtás könnyen megy 50-en helyet mondjuk 65-70-el , simán, észre se vesszi az ember, vad esetben még ráfoghatják hogy 50-el elkerülhető lett volna

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz aronpapa #1379 üzenetére

    "GPS nélkül én nem vennék kamerát, egy esetleges bizonyítás során biztosan értékelnék a pontos helyszín adatokat is."

    Tekintve, hogy a kamera mutatja a környezetet is, nem gondolom, hogy akkor aprobléma a helyszín meghatározása. A kocsiban meg amúgy is van navi.

    Mio-kat forgalmazza itt a helyi hülyeazértnemvagyok bolt is, a héten nem bírtam bemenni, de hétvégén remélem meg tudom nézni őket élőben.

    Az 5-ös sorozatot Eu-i oldalon gyakorlatilag sehol nem találni, amit találtam neten, az orosz, vagy ukrán webshop, illetve rengeteg taiwani és kínai találat, amit konkrétan nem értek - de nem is rendelnék ilyen messziről. Igazából még hírt sem találtam, hogy mikor jönnének ezek Eu-ba - nem mintha különösebben sürgő lenne a kérdés.

    "Ezek már tudják pl. azt is, hogy ha leállt az autó, és a kamera mozgást észlel, automatikusan elindítja a felvételt."

    Igen, ez a parking mode, erről is olavstam, állítólag van vele gond bőven, egyrészt akkumulátor és betáplálás oldalról, másrészt hogy gyakorlatilag csak az autó előtt történteket veszi, így oldalról, vagy hátulról történő eseményeket nem tud rögzíteni (vandalizmus, autófeltörés általában nem a szélvédőn keresztül történik, utóbbi esetben ráadásul gondolom megy a kamera is, ezzel csak extra célpontot jelent).

    Az ár "nem probléma", ha az embernek van egy új, vagy kvázi új autója, akkor az a 100 EUR egy normális rendszerért ne okozzon már gondot, a kérdés inkább az, hogy érdmes-e a nagyobb felbontású, GPS-es verziót venni. A GPS-nek különösebben nem látom előnyét, akármilyen jópofa, a felbontáson még gondolkodom. A különbség a Mio esetében csak 20-30 EUR a nagyobb felbontásért, cserébe gondolom nagyobb tárhelyre van szüksége a videóknak, ezért kevesebbet rögzít, ellenben a drágább modell is tud kisebb felbontáson is rögzíteni, ha egy hosszabb úton ez szempont lenne.

    Tényleg, van erről valami táblázat valahol, hogy GB-onként milyen időtartamot képesek különböző felbontásokban ezek rögzíteni?

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • Gépötty

    senior tag

    válasz aronpapa #1680 üzenetére

    Ennyi. Ennek nem esett jól utánamenni, köszönöm, hogy megtetted helyettem :)

    Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

  • huncutka1029

    addikt

    válasz aronpapa #1680 üzenetére

    Azt írják, gyártjuk és forgalmazzuk!
    És a márkanév is fel van tüntetve. Akkor legalább átcsomagolták volna, vagy rászitáztak volna egy concorde logót, a tracer kamerára ,amit concorde ként árulnak... :(

    Mi a ConCorde-nál 25 éve azon dolgozunk, hogy magas színvonalú és kiváló minőségű termékekhez juttassuk hozzá Vásárlóinkat. 2013-ban cégünk ennek elismeréseként nyerte el a Business Superbrands megtisztelő címet.
    A ConCorde Elektronik Kft. táblagépek (www.concordetablet.com), mobiltelefonok (www.concordemobiles.com), vezetékes telefonok, GSM tartozékok, hordozható multimédiás eszközök (MP3, MP4, MP5 lejátszók), fotó akkumulátorok, adó-vevő készülékek, diktafonok, gyártásával és importálásával foglalkozik, melyek ConCorde márkanév alatt találhatók meg a nagyobb áruházakban (TESCO, Media Markt, Euronics, Extreme Digital, Interspar, stb) és egyre növekvő számban több viszonteladó partnerünknél.
    Gyártjuk és forgalmazzuk továbbá a CNS (ConCorde Navigation System) márkajelzésű GPS készülékeket (www.cnspna.com), melyeket az NNG Kft. navigációs szoftverével is értékesítjük.
    Termékeink kiválasztásánál fontosnak tartjuk, hogy a legmagasabb és legkülönbözőbb vevői igényeknek, valamint a szükséges európai és magyar jogszabályoknak és szabványoknak is megfeleljenek.
    Különös figyelmet fordítunk készülékeink támogatására. Telefonon, e-mailben, de akár a honlapunkon megtalálható fórumon is felteheti kérdéseit. Állunk rendelkezésére, véleménye fontos számunkra!

    Köszönjük, hogy minket választott!

    [ Szerkesztve ]

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

  • Piet_

    tag

    válasz aronpapa #1690 üzenetére

    levélként nagy barna borítékba adta fel, és be volt rajta pipálva 2 helyen is hogy ajándék, így nem volt. De ekkora összegnél már tartottam tőle én is hogy lesz.

Új hozzászólás Aktív témák