Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Balathruin #848 üzenetére

    Fura ... nálam meg pont fordítva a Win 7 alap állapotban kb. 15% -t szokott zabálni 8.1 esetében soha nem láttam 25% alatt :(

    Aki kitalálta ezt a csempés felületet komolyan agyonverném, egy katyvasz szar az egész olyan mintha 2 oprendszer lenne a gépen, tegnap felpakoltam a gyereknek a 8.1 -t gondoltam magamban jók lesznek az alkalmazások, játékok, regisztráltan meg minden bejelentkeztem (hozzáteszem a kis pontok kör - körös mozdulattal 10 percig szaladgáltak) aztán próbáltam kikapcsolni bejelentkezéskor a jelszót (a súgó elvezetett a gépházba) a gépház súgója meg vissza a vezérlőpultba ... mondom any*d mi van veled, de gondoltam magamban hogy sz*rok bele kijelentkezek a fiókból nem kell az majd, aha csak aztán már a Windows áruház nem elérhető mert fiók kell neki, hát mondom ez k*rvára nem lesz így jó (gondoltam mindegy valahogy megoldom) aztán mutatja nekem a súgó hogy jobb fölülre húzzam egest mert megjelenik egy menü ez így is volt az első alkalommal majd a legközelebbi alkalommal kb. 10 próbálkozás után csak előjött a menü, bejelentkezés + animáció egy rémálom, ahogy az egész rendszer is az, ez még a Vista -tól is sokkal rosszabb, egy logikátlan fos - hulladék -szar, de tényleg az ... majd a lemezmeghajtóból kivettem a 8.1 -s lemezt és darabokra törtem, véletlenül sem akarom többé azt a rendszert látni ;]

    Majd a Win 10 biztosan jó lesz ... de ez a katyvasz nagyon gáz, miért nem lehetett az megoldani hogy érintőképernyő = csempe, míg asztali PC és notebook (nem érintős) sima asztal ? :U

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák