Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz no more #19963 üzenetére

    Az a baj hogy ameddig huzamosabb ideig nem használod a szifont addig kár bármi véleményt is állítani róla, én is ezt állítottam míg nem volt szifon telefonom, ismerősök + boltokban nyomkodtam és kb. ugyan ezt szűrtem le róla én is, próbáld ki használd 1 hónapig és ha nem jön be akkor add el (mivel tartja az árát) ennyit mindenképp megér, az első héten kb. én is úgy voltam vele hogy inkább ezt adom el és megmarad az S6 aztán kb. 1 hónap használat után már fordult is a kocka, 4.7" HD kijelző miért nem elég ? alkalmazások nagyon profik (sokkal kevesebb reklám van bennük mint az Android alkalmazásokban) ez a telefon tényleg arra lett kitalálva hogy használd ... tény hogy unalmas az egész, de amire ki lett találva azt 99.9% -nan teljesíti, a rendszer pedig atomstabil, soha nem volt még semmi anomália vele ! :N

    Az meg hogy 300 ezer ... inkább No Comment, S6 -t 208k -ért vettem a szifon 6 -t pedig 170k -ért, az Androidos csúcsok is már szinte mindegyik szifon árban vannak, emiatt is érdemes vele egy próbát tenni, ha nem jön be akkor kb. ugyan annyiért eladod amennyiért vetted és veszel valami csúcs Droid -t, ennyi ! :K

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák