Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz r4z #16842 üzenetére

    Én meg a 4 kerék ? Fuuuj , vicces vagy , bánatom , hogy csak 16,5 vagyok (igen lehet miatta szekálni lszrom...) és ezért csak A1 (nem baj vannak régi jó formával áldott 2T 125-ök amik nem biciklik hanem motor formára hajaznak) ha 24 lennék korlátlanra mennék de sajnos nem vagyok , addig is egy RS vagy Mito és majd egyszer.
    Kocsi meg nekem nem kell :N Így is azt érzem motoron, hogy állatokkal vagyok körbe véve (tisztelet persze a kivételnek)

    Pár napja is 4 motor , 1-1,5 méter követési távolság, bazi nagy T betűk úgy átvágott köztem (én voltam az első a sorban ) meg a többiek közt a csög BMW-s, hogy szinte a visszapillantó surolt.... :(( Na ha most a saját RS/Mitoval vagyok lehet utána megyek... Nem figyelnek a motorosokra :(( Ha szabályosan megyek: Mennyé má te csög , ha meg inkább megyek , hogy borítson fel , nézzd meg a hülye motoros nyomja neki mint az állat.... :((

    @norbert1998: Egy olyanra vágyom vagy egy

    [/L] Ez egy Cagiva Mito EvO , apum is ezt javasolná , nekem is jobban tetszik csak az a 3-400k az 3-400k , azt össze is kell nyári / diák munkázni :((( :) Meg ugye 2T 1l teljesen szintetikus olja /1000 km és kb 5,5l/100km

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák