Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz sug3r #488 üzenetére

    Nekem nemrég jött egy telefon Ali-s eladótól svéd postával és gond nélkül ideért, bár valóban kicsivel lassabban mint az átlagos rizsföldi csomagok szoktak. A tracking szerint HK-ból először Szingapúrt járta meg röpke bő 2 hét alatt - talán az akkuja miatt addig hajóval ment - és onnan 5-6 nap alatt ideért és meg is kaptam... Gondolom abban is van li-ion akku, lehet azért jön az is lassan, bár ez már tényleg gyanús. Egyébként az a tracking oldal nálam is beragadt idővel és addig se túl informatív, próbáld meg itt: [link] illetve a végefelé a posta.hu/tracking -be is be kell már kerülnie, bár az hajlamos lemaradni úgy hogy ők maguk frissítik, a nemzetközi gyorsabb :)

    Az Ali-ra még csak nem olyan rég találtam rá, de eddig 6-ból 6 csomagra kaptam tracking-et. Ez véletlen vagy kötelező policy hogy csak így küldhetik? Ebből 1 volt az értékesebb telefon, de a többi 5 az mind 5-10$-os vackok voltak, amiket azért rendeltem Ali-ról mert olcsóbb volt mint az ebay-es legolcsóbb (megbízhatónak tűnő) eladótól...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák