Új hozzászólás Aktív témák

  • hevizms

    addikt

    Ha valaki még emlékszik a sztorimra,megoldódott az Alipay jelszós kálváriám végre :C
    A történet ha valaki még így járna:
    Új kártyát szerettem volna hozzáadni,a régit meg törölni(bank csere).
    Érdekes hogy törölni minden további nélkül tudtam,új kártyát hozzárendelni meg csak Alipay jelszó megadásával lehetett volna.AMI NEM UGYANAZ MINT AZ ALIEXPRESS BELÉPÉSI JELSZÓ!
    Na ezt én szépen elfelejtettem és a jelszó igényléshez szükséges biztonsági válaszokat is.
    Többszöri chatelés után végre sikerült.De egy kinlódás volt.Megigérték nem csináltak semmit,akkor újra chat,ez már küldött egy linket ami persze hogy kinai nyelvű volt :W Ott feltölteni valamilyen dokumentumot,amivel igazolom hogy tényleg én vagyok(személyi,lakcim kártya,útlevél).
    Feltöltés baromi lassú,azt sem tudod sikerült e,mert csak pörög az oldal de nem irja ki ha nem sikerült.
    Várok napokat semmi.
    Megint chat,megint ugyanaz a link,megint töltök.Ezúttal sikerül a feltöltés(mert azt kiirja ha sikeres,de ezt honnan tudnám????)Napok múlva végre kaptam egy linket,amin egyből az én alipay accountomra visz és csak bekellett írnom az új jelszót,biztonsági válaszokat és végre hozzátudtam rendelni a kártyámat :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák