Új hozzászólás Aktív témák

  • mrgergoke

    aktív tag

    Sziasztok!

    Videót szeretnék vágni Premiere CC-ben, eddig nem is volt gondom vele. Pár napja akármit csinálok, a bevitt egyetlen fájlnyi média szarakodik velem. Egy darab telefonos .3gp videót importáltam, és még így is az a tapasztalatom, hogy önmagán belül elcsúszik valahogy a videó a hanghoz képest. A sávok ugyanott kezdődnek és ugyanott is végződnek, ergo nem konkrétan a sávok vannak elcsúszva egymáshoz, mert jól kezdődnek, és jól is van végük, úgy, ahogyan az a valóságban is megtörtént. A probléma az, hogy pár másodperc után szép fokozatosan elkezd elcsúszni a videó a hanghoz képest, és egy jó 2-3 másodperces csúszásig elmegy. Egy 8 perces videónál észre sem lehet venni, hogy hol lassult be így a videó, és hol gyorsul vissza annyira, hogy a vége megint jó legyen. VLC-ben megnéztem, és semmi baja a fájlnak, nem a telefon a hibás. Csináltam már új projektet, újraindítottam, módosítottam a preview videó beállításokat, semmi. Kipróbáltam, hogy kirenderelem a megcsúszottnak tűnő videót, mi sül ki belőle, és a végeredmény egy valóban megcsúszott videó lett (VLC-vel néztem).
    Eddig nem csinált ilyet, de így használhatatlan a program. Tudnátok segíteni?
    Köszi! :)

    https://rendeljkinait.hu/

Új hozzászólás Aktív témák